Cena

Co decyduje o cenie produktów zawierających ekstrakt z ziaren zielonej kawy?

Na polskim rynku występują różne odmiany zielonej kawy oraz bardzo wiele preparatów zawierających ekstrakt z ziaren zielonej kawy. Ceny są bardzo zróżnicowane w zależności od miejsca pochodzenia, ilości, zawartości, postaci. Nawet czołowy orędownik odchudzającego działania zielonej kawy – doktor Mehmet Oz nie dał swoich rekomendacji żadnemu konkretnemu produktowi, ponieważ nie chciał, aby jego nazwisko było łączone z jakąś wybraną marką. Podkreślił jednak, że przy zakupie należy szukać ekstraktu z ziaren zielonej kawy zawierającego nie mniej niż 45 procent kwasu chlorogenowego oraz pamiętać, że kwas chlorogenowy może być wyszczególniony jako GCA (green coffee antioxidant) lub Svetol.

Ile kosztuje zielona kawa w postaci kapsułek i tabletek?

Zieloną kawę Green Coffee 1000 można też nabyć pod postacią kapsułek, płacąc 119 zł za 60 sztuk. Zaleca się stosowanie od jednej do dwóch kapsułek dziennie. Bezpośredni importerzy i dystrybutorzy oryginalnych produktów firmy American Leptin Pharmaceutical opartych na bazie ekstraktu z zielonej kawy (Green Coffee 800 oraz Green Coffee 1000) przestrzegają potencjalnych nabywców przed różnymi substytutami i podróbkami w atrakcyjnej cenie, ale o bliżej nieokreślonej zawartości i bez certyfikatu. Dla porównania cena detaliczna tabletek z zielonej kawy to około 270 zł, jednak za pośrednictwem Internetu można je kupić już za około 150 zł. Są one sprzedawane między innymi pod nazwami Slimgreen, czy Green Coffee.

Ile trzeba zapłacić za niepalone ziarna zielonej kawy?

Zieloną kawę w postaci niepalonych ziaren można zakupić już w cenie od 9 zł za 250-gramowe opakowanie, a za około 32 zł nabyć już 1000 gramów zielonych ziaren kawy. Zielona kawa zawiera taką samą ilość kofeiny jak kawa palona. Jej oryginalny smak na pewno stanowi ciekawe doznanie dla osób, którym przeszkadza tradycyjny, lekko gorzki smak kawy.

Dlaczego wiele osób woli jednak wybrać napoje na bazie zielonej kawy?

Osobom dążącym do szczupłej sylwetki można z powodzeniem polecić wyśmienicie smakujący napój w formie zielonej kawy – Leptin Green Coffee 800. Ten napój zawierający zieloną kawę wzbogaconą o lecznicze zioła dodatkowo wzmacniające jej efekt odchudzający można nabyć w cenie około 40 zł za 18 saszetek. Preparat oparty na azjatyckiej formule wspomaga szybkie odchudzanie oraz obniża poziom cholesterolu. Działanie Leptin Green Coffee przejawia się w przyspieszeniu metabolizm organizmu, zmniejszeniu łaknienia i uczucia głodu, zwiększeniu poziomu energii i witalności oraz redukcji cellulitu. Leptin Green Coffee 800 jest w pełni naturalnym suplementem diety i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Czy napój z zielonej herbaty korzystnie jest wzbogacić kompozycją ziołową?

Nowością na rynku jest Green Coffee 1000 plus – oryginalna formuła zawierająca mieszankę zielonej kawy i ziół, które pomagają zredukować wagę. W połączeniu ze zdrową dietą zmniejsza odczucie łaknienia i apetyt, aktywując organizm w stan gotowości do spalania tłuszczu. Preparat wzbogacono o dodatkową dawkę zielonej kawy dwukrotnie wzmacniającą jej działanie oraz zastosowano dodatek grzyba Lingzi (Ganodermalucidum), w medycynie chińskiej znanego już od tysięcy lat jako niezwykły lek o wszechstronnych właściwościach. Ganodermalucidum ma również właściwości zapobiegające procesom starzenia się skóry. Zawiera w swoim składzie przeciwutleniacze hamujące aktywność wolnych rodników, chroni DNA komórek. Oprócz tego zapewnia skórze odpowiedni efekt nawilżenia i zmniejsza transepidermalną utratę wody. 1 saszetkę kawy należy wsypać do filiżanki i zalać wrzątkiem. Wypić na czczo pół godziny przed śniadaniem, można dodać: mleko, cukier, cynamon, czy imbir. Opakowanie zawierające 5 x 18 saszetek kawy kosztuje około 290 zł i wystarcza na zalecany okres kuracji, czyli 70 – 90 dni.

2 komentarze do “Cena”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *