Gdzie kupić?

Stacjonarne herbaciarnie i sklepy zielarskie

Zieloną kawę można kupić w herbaciarniach w postaci ziaren, a także w sklepach zielarskich pod postacią wyciągu. Niektórzy kupują zieloną kawę w celu wyprażenia w domowych warunkach, większość jednak rezygnuje z wypalania zielonych ziaren kawy z uwagi na utratę dobroczynnego działania kwasu chlorogenowego na nasz organizm. Należy zwrócić uwagę, że kapsułki z zielonej kawy są znacznie droższe niż inne jej formy. W supermarketach lub delikatesach zielonej kawy raczej nie znajdziemy.

Kupowanie za pośrednictwem stron internetowych

Wygodną i sprawdzoną formą zakupu ekstraktu z ziaren zielonej kawy jest wykorzystanie do tego celu sieci Internet, gdzie wiele firm oferuje takie produkty pochodzące od różnych importerów i dystrybutorów. Przed dokonaniem zakupu warto rozważyć szereg czynników, które mogą mieć istotny wpływ na efektywność kuracji i, co jeszcze ważniejsze, nasze bezpieczeństwo zdrowotne. Wybór postaci, pod jaką chcemy przyjmować napar z ziaren zielonej kawy, zależy też oczywiście od naszych możliwości finansowych.

Istotne informacje przy zakupie ekstraktu z ziaren zielonej kawy

Osoby, które chcą dokonać zakupu zielonej kawy powinny koniecznie pamiętać, aby zwrócić uwagę na zawartość kwasu chlorogenowego, wyszczególnionego w składnikach preparatów między innymi jako GCA (green coffee antioxidant) lub Svetol Doktor Mehmed Oz sugeruje, że powinna być ona nie mniejsza niż 45%. Kupując tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy należy wybierać przede wszystkim produkty, które powstały w Europie lub w USA. Nieuczciwi dystrybutorzy oferują często tańsze produkty, zawierające jednak niesprawdzone dodatki pochodzące z Chin, gdzie kontrola produkcji pozostawia wiele do życzenia. Koniecznie trzeba wystrzegać się preparatów, w których ekstrakt z zielonej kawy zastąpiono efedryną, gdyż substancja ta nie jest jego zamiennikiem. Warto wybierać jedynie zaufanych dystrybutorów i pamiętać, że oryginalny ekstrakt z ziaren zielonej kawy nie może być tani – opakowanie tabletek powinno kosztować przynajmniej 130 zł.

Wish Polska – pierwsza firma na polskim rynku oferująca zieloną kawę

Misją firmy Wish Polska z Krakowa, sprzedającej ekstrakt z ziaren zielonej kawy za pośrednictwem strony internetowej: www.greencoffee800.pl, jest skuteczna pomoc w uzyskaniu zdrowej i szczupłej sylwetki oraz wsparcie naturalnymi suplementami w redukowaniu następstw chorób cywilizacyjnych, w tym nadciśnienia, cukrzycy, czy nowotworów. Oferta zawiera oryginalną zieloną kawę Green Coffee 800 i Green Coffee 1000. Firma jest liderem wśród dostawców zielonej kawy w Polsce, zaufało jej już ponad tysiąc klientów. Jej regularnymi odbiorcami są zarówno osoby fizyczne, jak również firmy wyspecjalizowane w oferowaniu na polskim rynku prozdrowotnych produktów. Każdy oferowany artykuł posiada odpowiednie badania i spełnia normy wyznaczone przez Główny Inspektorat Sanitarny. Wish Polska od lat jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem produktów firmy Leptin i sprzedaje oryginalne produkty Zielona Kawa Green Coffee 800 i Zielona Kawa Green Coffee 1000. Wszystkie oferowane suplementy są w pełni naturalne, ponieważ Leptin to firma o światowej renomie, znana w dziedzinie badań nad prozdrowotnymi substancjami. Ponadto, Wish Polska z wielkim zainteresowaniem śledzi badania naukowe nad dobroczynnym wpływem zielonej kawy na ludzki organizm. Zainteresowanych zaprasza do lektury anglojęzycznych tekstów naukowo-badawczych wyszczególnionych na stronie w zakładce „O firmie”.

Inne polskie firmy sprzedające ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Wraz z ciągłym wzrostem popularności zielonej kawy rośnie także liczba firm oferujących jej sprzedaż. Konkurencja na rynku handlowym wpływa z całą pewnością na kształtowanie się cen produktów bazujących na ekstrakcie z zielonej kawy. Na uwagę potencjalnych klientów zasługuje strona internetowa www.zielona-kawa.com. Zawiera ona wiele ciekawych informacji dotyczących zielonej kawy. W swojej ofercie specjalnej promuje zakup ekstraktu z ziaren zielonej kawy pod postacią kapsułek zapewniając, oprócz atrakcyjnej ceny, także 60-dniową gwarancję i zwrot pieniędzy w przypadku braku efektywnego działania preparatu.

2 komentarze do “Gdzie kupić?”

  1. Czy każde tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy mają działanie odchudzające, również te tańsze? Jakie macie doświadczenia? Czy ktoś zamawiał przez internet zieloną kawę?

  2. To zależy od stężenia zielonej kawy w tabletce. Niestety często te tańsza mają go bardzo mało. Sama stosowałam Green Coffe Plus z tego bloga i uważam, że są skuteczne, a cena jest naprawdę konkurencyjna. Oczywiście, że można kupić zieloną kawę przez internet – najszybciej i najtaniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *